Josef Bramer *
(Wien 1948 geb.), 2 Siebdrucke, einer im Druck datiert u. betitelt "(19)84, dazwischen", der andere monogrammiert u. datiert "JB (19)84, Bildausschnitte je ca. 30,5 x 30,5 cm, Passepartout, verglast gerahmt
02.01.2023 - 10:17
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Josef Bramer *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 02.01.2023 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: