Faun beim Liebesspiel
, bronziertes Gipsrelieff 2. Hälfte 20. Jh, ca. 33 x 26 cm, gerahmt
02.01.2023 - 11:20
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Faun beim Liebesspiel
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 02.01.2023 - 11:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |