Künstler Anfang 20. Jhdt.,
Waldbächlein, bezeichnet A. Probst, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 20,5 x 27,5 cm, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
23.01.2023 - 15:17
- Vyvolávací cena:
Künstler Anfang 20. Jhdt.,
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 23.01.2023 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Graz |