Emil Rizek
(Wien 1901-1988) Dorfstraße, handsigniert, datiert Rizek 64, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 47 x 62,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
23.01.2023 - 15:18
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Emil Rizek
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 23.01.2023 - 15:18 |
Místo konání aukce: | Graz |