Maler des 19. Jahrhunderts
Ruhende Schafe, Öl auf Holz, ca. 30 x 48 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
03.01.2023 - 15:38
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Maler des 19. Jahrhunderts
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 03.01.2023 - 15:38 |
Místo konání aukce: | Linz |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Saphir DamenschmuckSet (3)
- Karel Soucek um 1900
- (*) - Dt. Reich 1935 OSTROPA-Block,