Wilhelm Kaufmann *
(Wien 1895-1975) Caorle, signiert: Wilhelm Kaufmann, betitelt, Filzstift auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 44 x 61 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
03.01.2023 - 15:30
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Wilhelm Kaufmann *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 03.01.2023 - 15:30 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.800,- do EUR 3.500,-