Siegfried Anzinger *
(Weyer/Enns 1953 geb.) Mutter mit Kindern, signiert und datiert unten rechts: Anzinger (19)98, Graphitstift auf Papier, Blattgröße ca. 32 x 44 cm, lose Knickspuren, etwas fleckig
Expert: Anton Wilhelm
Anton Wilhelm
+43-662-871671-48
05.01.2023 - 15:15
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Siegfried Anzinger *
Expert: Anton Wilhelm
Anton Wilhelm
+43-662-871671-48
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.01.2023 - 15:15 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: