Rudolf Hafner*
Wien 1893-1951 "Sägewerk", Öl auf Platte, ca. 50 x 50 cm, signiert, gerahmt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
25.01.2023 - 15:14
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Rudolf Hafner*
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.01.2023 - 15:14 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |