Rudolf Preuss*
Wien 1879-1961 Innsbruck "Leopoldsteinersee", Aquarell, ca. 14,5 x 11,5 cm, signiert, datiert 99, betitelt, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
25.01.2023 - 15:22
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Rudolf Preuss*
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.01.2023 - 15:22 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |