Walter Moras
(Berlin 1856-1925), Norewgische Fjordlandschaft, signiert "W. Moras", öl auf Leinwand, ca. 36 x 60 cm, gerahmt, starke Altersspuren, restaurierungsbedürftig
16.01.2023 - 10:18
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Walter Moras
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 16.01.2023 - 10:18 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |