Keist Marco Vucovic *
, (1892-1973), "Gesäuseeingang", signiert "K. Vucovic", Öl auf Karton, ca. 30 x 39,5 cm, gerahmt
16.01.2023 - 10:13
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Keist Marco Vucovic *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 16.01.2023 - 10:13 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |