Rudolf Ullik *
(Österreich 1900-1996), Stillleben, reiztes Monogramm "R. U.", Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt ca. 48 x 63 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, etwas wellig
16.01.2023 - 10:13
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Rudolf Ullik *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 16.01.2023 - 10:13 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Položky z jiných aukcí
- Paul Elsenwenger
- LKW (Sattelzugmaschine) "MAN TGX 18.480",
- Brillantsolitär Ohrstecker