Rudolf Ullik *
(Österreich 1900-1996), "weiblicher Akt", signaturstempel "R. Ullik", Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 59 x 42,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
16.01.2023 - 10:28
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Rudolf Ullik *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 16.01.2023 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 110,- -
Vyvolávací cena:
EUR 95,-