Karl Flieher *
(Wien 1881-1958 Zell am See) rückseitig betitelt, "Zell am Ziller/Tirol" Öl auf Karton, Bildausschnitt 44 x 36 cm, gerahmt, Rahmen stark beschädigt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
06.02.2023 - 15:13
- Vyvolávací cena:
Karl Flieher *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 06.02.2023 - 15:13 |
Místo konání aukce: | Graz |