Brillantsolitär
Gold 750, Altschliffbrillant ca.2,10 ct, RW 53, Ringschiene mit minimalen Tragespuren, 4,9 gøg5
19.01.2023 - 10:22
- Dosažená cena: **
EUR 3.400,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-
Brillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 19.01.2023 - 10:22 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 12.01. - 19.01.2023 |