Ernst Graner
(Werdau, Sachsen 1865-1943 Wien, Studium an der Wiener Akademie unter Ed. v. Lichenfels) "Klausen Leopoldsdorf", handsigniert, datiert E. Graner 26.6.09, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 25,5 x 36 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
08.06.2017 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 614,-
- Vyvolávací cena:
Ernst Graner
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 08.06.2017 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 26.05. - 02.06.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)