Friedrich Gauermann Kopie
(1807-1862) Der Schützende Baum", betitelt, Kopie um 1900, Öl auf Leinwand, 71 x 92 cm, gerahmt,
30.01.2023 - 10:17
- Dosažená cena: **
EUR 850,-
- Vyvolávací cena:
Friedrich Gauermann Kopie
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 30.01.2023 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Friedrich Gauermann Kopie/copy
Vyvolávací cena:
EUR 900,-