Anton Nowak
(Marburg 1865-1932 Wien) Bauerngarten bei Oberwolz, signiert und datiert A. Nowak 1891, rückseitig Nachlassstempel Anton Nowak, Öl auf Leinwand, 70 x 55 cm, gerahmt,
30.01.2023 - 10:17
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Anton Nowak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 30.01.2023 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |