Adolf Baumgartner-Stoiloff
(Linz 1850-1924 Wien) Kossaken im Winter, signiert C. Stoiloff, Öl auf Leiwnand, 48 x 64 cm, gerahmt,
30.01.2023 - 10:19
- Dosažená cena: **
EUR 1.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Adolf Baumgartner-Stoiloff
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 30.01.2023 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |