Rudolf Ullik *
(Österreich 1900-1996), sitzender weiblicher Akt, Signaturstempel, "R. Ullik", Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 57 x 40 cm, passepartout, verglast, gerahmt
30.01.2023 - 10:24
- Vyvolávací cena:
Rudolf Ullik *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 30.01.2023 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 110,- -
Vyvolávací cena:
EUR 95,-