Otto Baditz
(Totkeresztur 1849-1936 Magyakeresztur), Bildnis einer jungen Frau", signiert "Baditz Otto", Öl auf Leinwand, ca. 35x 25 cm, gerahmt
30.01.2023 - 10:20
- Vyvolávací cena:
Otto Baditz
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 30.01.2023 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |