Hugo Darnaut
(Dessau 1851-1937 Merkenstein), "Landschaft im Frühling mit Bauernpaar am Feld", signiert "H. Darnaut", Aquarell auf Papier, ca. 27,5 x 39,5 cm, veglast, gerahmt
30.01.2023 - 10:25
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Hugo Darnaut
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 30.01.2023 - 10:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |