Josef Dobrowsky *
(Karlsbad 1889-1964 Dame mit Hut, signiert J. Dobrowsky, datiert (19)41, Mischtechnik auf Papier, 34 x 27 cm, Passep., gerahmt,
30.01.2023 - 10:23
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Josef Dobrowsky *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 30.01.2023 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |