Rudolf Hradil *
(Salzburg 1925-2007 Wien) Mediterranes Dorf am Meer, signiert: R. Hradil, Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 34,5 x 49 cm, verglast, gerahmt (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
31.01.2023 - 15:08
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Rudolf Hradil *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 31.01.2023 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-