Brillantcollier
Gold 585, Brillanten, zus. ca. 0,60 ct, beweglich montiert, Länge ca. 46 cm, 5,2 g, Tragespurenøg5
29.05.2017 - 16:05
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Brillantcollier
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 29.05.2017 - 16:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 23.05. - 29.05.2017 |