Helmut Heuberger *
(Wien 1927-2001) Landschaft, signiert: H. Heuberger, datiert: 1966, Öl auf Karton, ca. 26,5 x 48,5 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
31.01.2023 - 15:41
- Vyvolávací cena:
Helmut Heuberger *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 31.01.2023 - 15:41 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 7.000,- do EUR 10.000,-