Monogrammist 1. Drittel 20. Jahrhundert
Jagdstillleben, unleserlich monogrammiert, Öl auf Leinwand 50 x 76 cm, gerahmt, Abriebspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
13.02.2023 - 15:16
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 13.02.2023 - 15:16 |
Místo konání aukce: | Graz |