Brillant Damenring zus. ca. 0,50 ct
Weißgold 585, ein großer Brillant, ca. 0,25 ct, kleinere Brillanten, zus. ca. 0,25 ct, Ringkopfbreite ca. 13 mm, RW 57, 6,2 g, Tragespuren, øg6
26.01.2023 - 10:06
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 26.01.2023 - 10:06 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |