Armkette
Gold 585, Steckschließe/Sicher heitskette, Länge 18 cm, 1. Drittel 20. Jhd, 13,8 g, 13,8 g, leichte Tragespuren øG14
20.02.2023 - 15:11
- Vyvolávací cena:
Armkette
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 20.02.2023 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Graz |