Theodor Fahrner, Pforzheim 1859-1919
Brosche, Silber 925, Meisterzeichen "TH", blattförmig, eine Kulturperle, Markasite, 1. Hälfte 20. Jhdt., 7,5 gøx
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
29.05.2017 - 17:19
- Dosažená cena: **
EUR 80,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 29.05.2017 - 17:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 23.05. - 29.05.2017 |