Hummelfigur Winterfreude,
Nr. 2002, Keramik Goebel, färbig, staffiert, signiert M. I. Hummel, Höhe 17 cm
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
24.05.2017 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 80,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Hummelfigur Winterfreude,
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 10.00 - 16.00
Aukce: | Hummel čísla, talíř e lampy |
Datum: | 24.05.2017 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 15.05. - 24.05.2017 |