10 Hummelfiguren
Keramik, Goebel färbig staffiert, Anhängermarke Originalreproduktion, signiert M. I. Hummel.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
24.05.2017 - 16:02
- Vyvolávací cena:
10 Hummelfiguren
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 10.00 - 16.00
Aukce: | Hummel čísla, talíř e lampy |
Datum: | 24.05.2017 - 16:02 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 15.05. - 24.05.2017 |