Kurt Schmidt
(Klagenfurt 1917-1985) "Häuser in Landschaft", Aquarell auf Papier, auf Karton, Ausschnitt 42 x 59 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.02.2023 - 11:41
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Kurt Schmidt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.02.2023 - 11:41 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |