Maler 20. Jhdt.
"Bei der Rast", Öl auf Leinwand, 100 x 82 cm, gerahmt partiell beschädigt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.02.2023 - 11:27
- Vyvolávací cena:
Maler 20. Jhdt.
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.02.2023 - 11:27 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |