Ernst Gradischnig *
(Wiendorf, Kärnten 1949 geb.) "Landschaft", signiert Gradischnig, schwer leserlich datiert, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 20 x 24 cm, betitelt "Der Salzach entlang", gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.02.2023 - 11:47
- Vyvolávací cena:
Ernst Gradischnig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.02.2023 - 11:47 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: