Marc Chagall *
(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) Les Musiciens Vagabondes (Straßenmusikanten), 1963, Lithographie, Passepartout-Ausschnitt ca. 31 x 23,5 cm, herausgegeben von André Sauret, gedruckt Mourlot, Paris, verglast, gerahmt, WVZ Mourlot 3965
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
14.02.2023 - 15:16
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Marc Chagall *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 14.02.2023 - 15:16 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 190,- -
Vyvolávací cena: