Oskar Laske
(Czernowitz 1874-1951 Wien) Mondsee, monogrammiert: O. L., betitelt, Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 6 x 8 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
14.02.2023 - 15:16
- Dosažená cena: **
EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Oskar Laske
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 14.02.2023 - 15:16 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.800,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-