Otto Baditz
(Totkeresztur 1849-1936 Magyakeresztur), Bildnis einer jungen Frau", signiert "Baditz Otto", Öl auf Leinwand, ca. 35x 25 cm, gerahmt
13.02.2023 - 10:22
- Vyvolávací cena:
Otto Baditz
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 13.02.2023 - 10:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |