Erwin Puchinger
(1876-1944) Bauernhaus, signiert und datiert Erw. Puchinger 19/43, Öl auf Leinwand, 40 x 50 cm, gerahmt,
13.02.2023 - 10:23
- Vyvolávací cena:
Erwin Puchinger
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 13.02.2023 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |