Manfred Koechl *
(Amstetten 1956 geb.), ohne Titel, (2 Tiere), signiert "Koechl, rückseitig datiet 3/(19)94", Öl auf Papier, ca.37,5 x 32,5 cm, verglast, gerahmt
13.02.2023 - 10:17
- Vyvolávací cena:
Manfred Koechl *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 13.02.2023 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |