Brillant Klappcreolen zus. ca. 0,40 ct
Gold/Weißgold 750, Breite ca. 3 mm, Außendurchmesser ca. 28 mm, 11,2 g, Tragespurenøg11
09.02.2023 - 10:29
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 09.02.2023 - 10:29 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |