Dupont Gasfeuerzeug
Metall, vergoldet, Nr.85ICA57,90,5 g, Gebrauchsspurenøx
09.02.2023 - 11:16
- Dosažená cena: **
EUR 130,-
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Dupont Gasfeuerzeug
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 09.02.2023 - 11:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |