Brillant Ring
Gold/Weißgold 585, ein Brillant, ca. 0,15 ct, Ringkopfbreite ca. 7 mm, RW 60, 7,8 g, Tragespurenøg8
16.02.2023 - 10:10
- Vyvolávací cena:
Brillant Ring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 16.02.2023 - 10:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |