Altschliffbrillantsolitär ca. 0,40 ct
Gold Weißgold 585, RW 52, 2,8 g Pre-ownedøg3
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
28.02.2023 - 15:01
- Cena:
EUR 331,-
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitKlenoty | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 28.02.2023 - 15:01 |