Julia Welther-Varga*
(Siebenbürgen 1955 geb.) Ohne Titel, 1986, signiert Welther Julia 86', Mischtechnik auf Papier, 49 x 34,5 cm, Passepartout gerahmt
27.02.2023 - 10:22
- Vyvolávací cena:
Julia Welther-Varga*
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 27.02.2023 - 10:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |