Brunhilde Stübinger-Koch-
auf * (Cattaro, Dalmatien 1912-1987 Graz), Blumen in Vase, signiert "B. Stübinger K", Öl auf Hartfaserplatte ca. 44 x 37 cm, gerahmt
27.02.2023 - 10:13
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Brunhilde Stübinger-Koch-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 27.02.2023 - 10:13 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: