Paul Flora *
(Glurns 1922-2009 Innsbruck), "Tiroler", bezeichnet u. signiert "für Edi Choroba herzlichst von Paul Flora", Bleistifftskizze auf Papier, Blattgröße ca. 21 x 29,5 cm, ohne rahmen, etwas vergilbt
27.02.2023 - 10:14
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Paul Flora *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 27.02.2023 - 10:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena: