Christian Ludwig Attersee *
(Preßburg 1940 geb.), betitelt"gelogene Augen", signiert u. datiert, "Attersee (19)98, Mischtechnik Mischtechnik auf Papier, 31,5 x 22 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
27.02.2023 - 10:17
- Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Christian Ludwig Attersee *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 27.02.2023 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: