Flämische Schule 19. Jh.
, Heilige Familie, Öl auf Holz, 50 x 39 cm, sehr schöner Architrav-Rahmen, etwas bestoßen
27.02.2023 - 10:21
- Dosažená cena: **
EUR 2.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Flämische Schule 19. Jh.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 27.02.2023 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |