Georg Fischhof
(Wien 1859-1914),"Holländische Hafenszene, signiert mit dem Psydonym "Hans Wagner", Öl auf Leinwand, ca. 90 x 126 cm, gerahmt, Altersspuren, löchrig
27.02.2023 - 10:22
- Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
- Vyvolávací cena:
Georg Fischhof
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 27.02.2023 - 10:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-